Kulp ilçemiz ve köylerinde ikamet eden ebeveynlerimizin sevincine ‘Hoş geldin Bebek’ projemizle ortak olmak istedik. Projemizle; aileyi korumak, doğum sonrası aile üzerindeki maddi yükü hafifletmek ve manevi destek sunmak için ailelerin yeni doğmuş olan bebeklerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni doğan bebeklere destek paketi ile Belediye Başkanlığı tarafından ailelerin tebrik edilmesini hedeflemekteyiz.

 

        Geleceğimizin teminatı  çocuklarımıza kendilerini  keşfetme ve tanıma fırsatı  sunma adına onların eğlenebilecekleri  farklı  ortamlar yaratma gayreti içerisindeyiz. Çocuklarımızın sosyal yeterlilik ve duygusal anlamda olgunluk kazanmalarını sağlamak,çocuklarımızın hayatında oyunu aktif kılmayla mümkündür. Bizler de değerli  varlıklarımız olan çocuklarımızın kişisel gelişimine destek olmak, onları eğlendirmek ve mutlu edebilmek adına ilçemizde 11 mayıs 2017 tarihinde “1.Çocuk Şenliği”  organizasyonu gerçekleştirdik.

 1.Çocuk Şenliği Organizasyonunu 11 Mayıs 2017 tarihinde,saat 09:00’da Turgut Özal Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan Yatılı Bölge Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirdik.