Hata
  • XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Kulp Belediyesince organize edilen ‘1.Çocuk Şenliği’ büyük ilgi gördü.

Kulp Belediyesince Kulp ilçesi Turgut Özal Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan Yatılı Bölge Ortaokulu bahçesinde organize edilen ‘1.Çocuk Şenliği’ büyük bir ilgi gördü.

         Yatılı Bölge ortaokulu bahçesinde düzenlenen şenliğe Kulp Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan okullarda eğitim gören öğrenciler ile çocuklar, gönüllerince eğlendiler. Şenliğe yoğun ilgi gösteren çocuklar, gün boyunca sahneye çıkıp şarkılar söyledi, oyunlar oynadı, Karagöz ve Hacivat, palyaço ile ilizyon gösterisi izledi. Öte yandan unutulmaz oyunların oynandığı şenlik, renkli görüntülere sahne oldu.

          Şenlikte, Palyaço, Tahta bacak, Şişme oyunları, Yüz Boyama, Animasyon, Hacivat –Karagöz, Kaydırak, Gladyatör, Zincir balon süsleme ve çeşitli dallarda yarışmalar yer aldı.

         Çocuklarımıza kendilerini keşfetme ve tanıma fırsatı sunma adına onların eğlenebilecekleri farklı ortamlar yaratma gayreti içerisinde olduğunu belirten Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu. “İlçe Merkezinde ve köy okullarında öğrenim gören öğrenci kardeşlerimizin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak adına Kulp Belediyesi olarak bu tür organizasyonlarını düzenliyoruz “dedi.

Çocuk şenliğinde ayrıca çocuklara sürpriz hediyeler takdim edilerek, ikramlar yapıldı.

 

Takvim'de ara

« Mart 2019 »
Pzt Sal Çrş Per Cum Cmt Paz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hava Durumu

Kulp