ilçemize bağlı Konuklu mahallesinde bulunan Konuklu Erkek Yatılı Kuran Kursu (Duderya Medresesi) için projelendirip 202.000,00TL’ye  mal ettiğimiz halı saha,basketbol ve voleybol saha yapım çalışmalarını tamamlayarak görkemli bir açılışla hizmete sunduk.

           Kulp Belediyesince Merkez Eski Mahalle Cengiz Topel Caddesi Üzerinde projelendirilip yapımı tamamlanan Şehit Polis Recep ÇAKIL parkı görkemli bir açılışla vatandaşın hizmetine girdi.

                Kulp İlçesi Turgut Özal mahallesi Diyarbakır caddesi üzerinde çocuk parkı ve yeşil alanı kapsayan 2. Park projesi olan M.İhsan ARSLAN parkı Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih DÜLGEROĞLU,ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldığı açılış programıyla hizmete girdi.

              Kulp İlçesi Turgut Özal mahallesi, Diyarbakır caddesi üzerinde çocuk parkı ve yeşil alanı kapsayan Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleriprojemiz tamamlanarak yapılan açılış programıyla vatandaşın hizmetine girdi

 

 

 

                Belediyemizce projelendirilip yapımı tamamlanan  Merkez Yeni mahallesi 232.sokakta   bulunan Pasur Belediyespor Sosyal Tesisleri görkemli bir açılışla hizmete girdi.

ilçemize bağlı Konuklu mahallesinde bulunan Konuklu Erkek Yatılı Kuran Kursu (Duderya Medresesi) için projelendirip 230.000,00TL’ye  mal ettiğimiz halı saha,basketbol ve voleybol saha yapım çalışmalarını tamamlayarak görkemli bir açılışla hizmete koyduk.

Sayfa 1 / 2